Makina përplas të miturin në Tiranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Makina përplas të miturin në Tiranë

Një 11-vjeçar është aksidentuar mesditën e sotme në zonën e Laprakës në Tiranë.

 

Një shtetas, i cili nuk është identifikuar nga olicia ka përplasur të miturin, i cili për pasojë është transportuar në spital për ndihmë mjekësore.

 

Advertisement

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 17.09.2023, rreth orës 11:15, në afërsi të fushës së sportit në Laprakë, dyshohet se një shtetas, duke drejtuar mjetin e tij, ka aksidentuar një të mitur 11 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Advertisement

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy