Manastirliu uron Najada Çomon për ditëlindje: Si çdo ditë edhe sot je pranë pacientëve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Manastirliu uron Najada Çomon për ditëlindje: Si çdo ditë edhe sot je pranë pacientëve

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu ka uruar për ditëlindje mjeken Najada Çomo.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Manastirliu thekson se edhe sot Çomo është pranë pacientëve në Spitalin Infektiv.

“Gëzuar ditëlindjen prof. Najada Çomo! Si çdo ditë në këto 20 muaj, edhe sot je pranë pacientëve në Spitalin Infektiv duke shërbyer me profesionalizëm dhe përkushtim”, shkruan Manastirliu.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy