Mbajti për 6 vite të mbyllur gruan dhe fëmijët/ Gjykata lë në burg Xherxh Laçin, çfarë deklaroi ai para togave të zeza

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Arrest në burg për Xherxh Laçin nga Gjykata Penale e Tiranës, i cili për 6 vite mbajti të mbyllur në shtëpi gruan dhe fëmijët e tij.

 

Në seancë ai ka pretenduar se nuk ka ushtruar dhunë ndaj dy djemve dhe gruas, teksa sipas tij nuk i ka penguar që të dalin jashtë.

 

Advertisement

Për arsyen pse nuk i dërgon dy të miturit në shkollë, deklaroi se nuk kanë asnjë nevojë. Ka pretenduar se është i pafajshëm. Fishekët dhe thikat i mbaja për punë.

 

Avokati kerkoi raport mjekoligjor nese Laçi ka probleme te shendetit mendor apo jo.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy