Mbërritën në Vlorë pas 7 orësh dy tragete/ 230 pasagjerë duhet të presin deri në qetësimin e detit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mbërritën në Vlorë pas 7 orësh dy tragete/ 230 pasagjerë duhet të presin deri në qetësimin e detit

Kanë mbërritur në Vlorë, pas më shumë se 7 orësh lundrim, dy tragete.

Të dy tragetet që mbërritën nga Brindisi kanë dhe kanë në toral 230 pasagjerë.

Advertisement

Pasagjerët do të duhet të presin në Radë pasi rrezikojnë përplasjen me kalatën e Portit të Vlorës.

Advertisement

Nga moti i keq dhe erërat e forta deti mbetet ende i trazuar.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy