Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Familjarët gjejnë të vetëvarur të afërmin e tyre

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Familjarët gjejnë të vetëvarur të afërmin e tyre

Një tjetër ngjarje e rende eshte regjistruar mbremjen e kesaj te diele ne Tirane.

Policia beri te ditur se ne rrugen “Kol Paparisto” u gjet i pajete, i vetevarur nje 61-vjecar!

Viktima ishte vetevarur, dhe te paret qe e pane skenen e tmerrshme ishin familjarat e tij.

Advertisement

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.06.2022, në Rrugën “Kol Paparisto”, në banesë është gjetur nga familjarët e tij i pajetë, i vetëvarur, shtetasi K. B., 61 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy