Njëri dhunonte ish të dashurën, tjetri familjarët, dy të arrestuar në Tiranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Njëri dhunonte ish të dashurën, tjetri familjarët, dy të arrestuar në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Në pranga ka rënë një 37-vjeçar, i cili dyshohet se ka përndejkur dhe ka ushtruar dhunë ndaj ish të dashurës së tij. policia njofton se ka arrestuar shtetasin E.O.

Gjithashtu u bë arrestimi i 38-vjeçarit I.U, banues në Tiranë.

Gjykata e Shkallës së Parë e Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë i ka caktuar 38-vjeçarit masën e sigurisë “Arrest në burg” për veprën penale “Dhuna në familje”./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy