Parashikimi i motit për ditën e sotme

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Parashikimi i motit për ditën e sotme

Java që presim përpara parashikohet të jetë me mot të paqëndrueshëm dhe prezencë të shpeshtë të reshjeve të shiut por nuk do të mungojnë edhe alternimet e kthjellimeve.

 

Në këtë mënyrë për nesër parashikohet mot i kthjellët në të gjithë territorin si dhe shtim gradual vranësirash prej orëve të mbrëmjes.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy