Pas debatit/ Ulqinaku ftesë Taulant Mukës: Eja, kemi nevojë për ju

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pas debatit/ Ulqinaku ftesë Taulant Mukës: Eja, kemi nevojë për ju

Pas debatit për vaksinim apo jo me detyrim, mjeku Dritan Ulqinaku i bëri ftesë të hapur epidemiologut që të vijë në Tiranë për të dhënë kontributin e tij në menaxhimin e pandemisë.

Muka u shpreh i gatshëm të japë ndihmën e tij, duke u bazuar në analiza dhe fakte.

Advertisement

Taulant Muka: Jam gati që brenda javës të vij në Tiranë dhe të flas me fakte dhe me studime për situatën e vaksinimit, çfarë ka shkaktuar koronavirusi, për të bërë një krahasim.

Dritan Ulqinaku: Hajde në Tiranë dhe bëjmë debate shkencore sa të duash. Kemi nevojë për ju.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy