Për një parakalim/ Si nisi konflikti me dy të plagosur në Burrel (Emrat)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Për një parakalim/ Si nisi konflikti me dy të plagosur në Burrel (Emrat)

Dy vëllezër u plagosën rëndë me thikë këtë të dielë në Burrel.

 

 

Ngjarja ndodhi përballë Pallatit të Sportit, ku Ardit dhe Kristi Hysa u qëlluan me mjet prerës nga i riu Gerald Buci pas një konflikti që patën në rrugë për një parakalim të automjeteve.

Advertisement

 

 

Si pasojë e goditjeve, vëllezërit Hysa morën plagë të shumta në trup, ndërsa njëri prej tyre u nis me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

 

Advertisement

 

Ndërkohë policia po punon për kapjen e autorit që u largua me shpejtësi nga vendngjarja si dhe për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy