Përmbyset makina me tre anëtarët e një familje

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident i frikshëm rrugor u shënua mëngjesin e sotëm në aksin Lezhë-Shkodër.

Një automjet tip “Peugeot” me të cilin udhëtonin, tre pjestarë të së njëjtës familje, babai me dy djemtë e tij, doli nga rruga dhe u përmbys në afërsi të fshatit Balldre.

Advertisement

Si pasojë e përplasjes, u plagos lehtë vetëm drejtuesi i makinës ndërsa dy personat e tjerë fatmirësisht nuk pësuan lëndime.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy