Përplasen dy makina në Fushë-Krujë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Përplasen dy makina në Fushë-Krujë

Një tjetër aksident është regjistruar në mengjesin e sotem në aksin kombetar Thumane- Fushe-Kruje.

Dy automjete jane perplasur si pasoje e parakalimit te gabuar te njerit prej drejtuesve te makinave.

Advertisement

Njeri nga shoferet ka mbetur I plagosur dhe është derguar per mjekim ne spitalin e Traumes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy