Përplasje e rëndë mes dy mjeteve afër Patosit, disa të lënduar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Përplasje e rëndë mes dy mjeteve afër Patosit, disa të lënduar

Nje aksident i rende ka ndodhur mbremjen e kesaj te diele ne aksin rrugor Fier- Patos , ne vendin e quajtur “ Kthesa e Patosit” .

 

Nje automjet tip “ Benz” dhe nje automjet tip “ Ford” jane perplasur duke shkaktuar jo vetem deme materiale ,por sipas informacioneve paraprake edhe disa te lenduar.

 

Advertisement

Ne vendngjarje kane mberritur menjehere policia dhe tre ambulanca te cilat kane transportuar me urgjence te lenduarit drejt spitalit rajonal te Fierit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy