Plagosje me thikë në sheshin ‘Skënderbej’, 29-vjeçari dërgohet në spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Plagosje me thikë në sheshin ‘Skënderbej’, 29-vjeçari dërgohet në spital

Një 29-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pranë sheshit ‘Skënderbej’ në Tiranë, gjatë mbrëmjes së kaluar.

 

 

I riu është dërguar me urgjencë në spital ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Advertisement

 

 

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

Advertisement

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 27.01.2023, rreth orës 02:10, te sheshi “Skënderbej”, një shtetas ende i paidentifikuar ka goditur me mjet prerës thikë, shtetasin O. D., 29 vjeç.

Advertisement

 

Si pasojë 29-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimim dhe kapjen e autorit.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy