Porti i Durrësit/ Rama sulmon sërish opozitën: Janë pa besë dhe pa fe, ja fjalët që shkëmbejnë maskaragjozët e Aleancës së Rublave

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar sërish opozitën sa I takon akuzave që katë të fundit kanë hedhur ndaj qeverisë për projektligjin e Portit të Durrësit.

 

Në një postim në Tëitter, Rama shkruan se ata janë pa besë dhe pa fe.

 

Advertisement

Kryeministri shton më tej se Aleanca e Rublave, mes njëri-tjetrit shkëmbejnë fjalë se nëse fillon Porti I Durrësit, ata nuk fitojnë më në qytetin bregdetar.

 

Po filloi Porti Turistik s’e marrim më shumë Durrësin!” është fjalia që shkëmbejnë më shpesh maskaragjozët e Aleancës së Rublave dhe Hajde më thoni pastaj që s’janë pa fe, pa atdhe, pa besë e pa din dhe si iman!”, shkruan Rama.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy