Presidenca-Ramës: O faqezi! Më 25 prill, do marrësh 3 milionë shpulla dhe shkelma nga shqiptarët

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit, ka reaguar menjëherë pas postimit të shpërndarë nga kryeministrit Edi Rama për ish-kreun e KED, Ardian Dvorani, i cili u vlerësua nga Departamenti Amerikan i Shtetit si një ndër 12 personalitetet në luftën kundër korrupsionit.

Duke e quajtur kreun e qeverisë “faqezi”, ai theksoi se “Ramaforma do të ngordhë më 25 prill me 3 milionë shpulla dhe shkelma të shqiptarëve”.

“O faqezi, Ramaforma jote ngordh më 25 prill me 3 milion shpulla dhe shkelma të shqiptarëve, kundër teje, oligarkëve dhe diplomatëve të korruptuar deri në palcë. SHQIPËRIA E PARA DHE E PAMPOSHTUR!”, shkroi Tedi Blushi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy