Presidenti i ri/ Reagon Sekretari i PD: Rama sot më i pushtetshëm se Ramiz Alia

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Presidenti i ri/ Reagon Sekretari i PD: Rama sot më i pushtetshëm se Ramiz Alia

Sekretari për Emigracionin dhe Diasporën, Indrit Hoxha reagoi pas betimit të Presidentit të ri Bajram Begaj në Kuvend.

Hoxha thotë se Rama sot është më i pushtetshëm se Ramiz Alia.

Advertisement

 

Tashme zyrtarisht Edi Rama ka me shume kontroll dhe pushtet sesa kishte Ramiz Alia diktatori fundit i Shqiperise. #shqiperianerrezik

Rama kontrollon sot totalisht keshillat bashkiak,bashkite e vendit,parlamentin dhe presidencen #mosthuajçmeduhetmua

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy