Bëni Like Struga.info në Facebook


Rama mbledh grupin e PS/ Prezanton Agron Çelën, diskutohet edhe për performancën e ministrave dhe deputetëve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rama mbledh grupin e PS/ Prezanton Agron Çelën, diskutohet edhe për performancën e ministrave dhe deputetëve

Kryeministri Edi Rama para nisjes së sesionit të ri parlamentar, ka mbledhur grupi parlamentar të PS-së.

 

I pranishëm në këtë mbledhje ka qenë edhe deputeti Agron Çela, i cili do të prezantohet para socialistëve.

 

Advertisement

Ky i fundit, ikur nga partia e Ilir Metës dhe u bashkua me socialistët pak kohë më parë.

 

Para disa ditësh Çela u bënte thirrje qytetarëve të Shkodrës për të mbështetut PS-së në  zgjedhjet e 14 majit dhe për t’i dhënë një mundësi partisë në pushtet të drejtojë bashkinë më të madhe të veriut.

 

Advertisement

Burime bëjnë me dije se në mbledhje do të diskutohet performanca e  ministrave dhe deputetëve në Parlament . Sipas burimeve, Olta Xhaçka rezulton me performancën më të dobët në Parlament.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy