Rama nxjerr Berishën në Twitter: Si mund të ketë kaq rrjedhje robi?!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rama nxjerr Berishën në Twitter: Si mund të ketë kaq rrjedhje robi?!

Kryeministri Rama ka publikuar në Twitter një video të kreut të PD Sali Berisha.

Në video Berisha shfaqet duke folur se përmbytjet e këtij vitit janë shkaktuar për faj të qeverisë ndërsa shfaqet gjithashtu edhe në vitin 2010, ku shprehet se prurjet në liqen ishin të shumta dhe nuk mund të mbaheshin pa u shkarkuar.

Advertisement

Krahas pamjeve kreu i qeverisë ngre pyetjen: “Pyetja nuk është se si mund të ketë kaq rrjedhje robi, po si mund të ketë akoma rob që shkojnë pas një rrjedhjeje të tillë?!”

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy