Rama shkon në Presidencë, takim me Bajram Begajn

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Rama shkon në Presidencë, takim me Bajram Begajn

Kryeministri Rama po zhvillon paraditen e kesaj te premteje një takim me Presidentin e vendit Bajram Begaj.

 

Kreu i qeverise ka hyre ne godinen e presidences rreth ores 08:45.

 

Advertisement

Më heret nuk ishte lajmeruar ndonje takim mes dy drejtuesve me te rendesishem te institucioneve te vendit, ndaj nuk dihet ende tema e bisedes mes Rames dhe Begajt.

 

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy