“Rreth e rreth përqak, globi rrotullohet”/ Braçe ironi me shkarkimin e Ahmetajt?!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Rreth e rreth përqak, globi rrotullohet”/ Braçe ironi me shkarkimin e Ahmetajt?!

Pasi ndryshimet në qeveri u komunikuan nga kryeministri Edi Rama në Twitter, reagimi i parë erdhi nga brenda familjes socialiste.

Ish numri dy i qeverisë Erion Braçe duket se i dedikon një postim në facebook Arben Ahmetajt. Mbi foton që tregon perëndimin e diellit, deputeti socialist shkruan:

Advertisement

“Rreth e rreth përqak, globi rrotullohet. Ditë me ditë rrotullohet”.

Kujtojmë se në ditën e fundit si zëvendëskryeministër, Erion Braçe publikoi këtë video ky karrigia ishte e rrëzuar dhe mes të tjerash shkruante se nuk hyri si hajdut dhe nuk doli si hajdut.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy