Sherr mes dy grupeve në Elbasan, dyshohet se është rrëmbyer një person

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sherr mes dy grupeve në Elbasan, dyshohet se është rrëmbyer një person

Një përlasje mes dy grupe të rinjsh ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan nga ku dyshohet se është rrëmbyer një person.

Dëshmitarët në vendin e ngjarjes thanë se njëri prej grupeve ka marrë forcërisht një person duke e futur në një automjet ngjyrë gri dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Advertisement

Raportohet se Policia e Elbasanit është vënë në lëvizje megjithatë nuk ka mbërritur denoncin për rrëmbin në komisariat.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy