Sherri për tokën/ 47-vjeçari nga Lushnja dhunon kushëririn

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sherri për tokën/ 47-vjeçari nga Lushnja dhunon kushëririn

Konfliktet për tokën vazhdojnë të sjellin pasoja të rënda.

Këtë herë fatmirësisht është shmangur tragjedia.

Advertisement

Bëhet jalë për një ngjarje të regjistruar në fshatin Hysgjokaj të Lushnjes.

Policia arrestoi në flagrancë shtetasin me iniciale I. T., 47 vjeç, banues në Hysgjokaj.

Advertisement

Kjo pasi për motive pronësie ka kanosur dhe ka ushtruar dhunë fizike ndaj kushëririt të tij, shtetasit B. T., 44 vjeç.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy