Shkoi për të peshkuar në Seman/ Asnjë gjurmë nga i moshuari prej dy ditësh, familjarët denoncojnë në polici

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shkoi për të peshkuar në Seman/ Asnjë gjurmë nga i moshuari prej dy ditësh, familjarët denoncojnë në polici

Një 78-vjeçar në Fier ka humbur gjurmët.

 

Kanë qenë familjarët e tij, ata që kanë bërë denoncimin në polici, duke deklaruar se i moshuari kishte dalë para dy ditësh për peshkim.

 

Advertisement

Dyshimet paraprake të policisë janë se i moshuari mund të jetë mbytur në plazhin e Semanit.

 

Fier/Informacion  paraprak

 

Advertisement

Në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë kallëzim shtetasi A. Xh., 41 vjeç, banues në Fier, se babai i tij, shtetasi N. Xh., 78 vjeç, më datë 24.01.2023 ka dalë nga shtëpia për peshkim  dhe nuk është kthyer më.

 

Nga hetimet e kryera, dyshohet se 78-vjeçari mund të jetë mbytur në det, në plazhin e Semanit.

 

Advertisement

Vijojnë kërkimet për gjetjen e 78-vjeçarit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy