Shkrumbohet banesa në Shkodër, shpëton mrekullisht i moshuari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shkrumbohet banesa në Shkodër, shpëton mrekullisht i moshuari

Një banesë është shkrumbuar në lagjen Livadhe, Shkodër. Mësohet se në banesë jeton një i moshuar, i cili fatmirësisht ka mundur të dalë në kohë. Flakët janë përhapur menjëherë, duke përfshirë të gjithë banesë.

 

Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e plotë të flakëve. Ndërkohë, ende nuk dihet shkaku.

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy