“S’mund të ishte dot më i mirë”/ Rama zbardh takimin me Presidentin e UEFA-s

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“S’mund të ishte dot më i mirë”/ Rama zbardh takimin me Presidentin e UEFA-s

Kryeministri Edi Rama ka zbardhur takimin që zhvilloi këtë të enjte me Presidentin e UEFA-s, Aleksandër Ceferin.

Përmes një postimi në “Twitter”, kreu i qeverisë shkruan se nuk mund të ishte dot më i mirë për qëllimin e përbashkët të zhvillimit në Tiranë të finales së parë evropiane në histori, si dhe të realizimit të një procesi  për të gjitha palët e përfshira në zgjedhjet e reja të FSHF.

Advertisement

“Takimi sot me Presidentin e UEFA-s s’mund të ishte dot më i mirë për qëllimin e përbashkët tê zhvillimit në Tiranë të finales së parë europiane në histori, si dhe të realizimit të një procesi të besueshëm për të gjitha palët e përfshira në zgjedhjet e reja të #FSHF #FairPlay.”

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy