Spahia flet pas përfundimit të votimit: Të dhënat flasin për fitore bindëse

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Spahia flet pas përfundimit të votimit: Të dhënat flasin për fitore bindëse

Kreu në detyrë i Bashkisë Shkodër, Bardh Spahia ka shprehur siguri në rezultatin e zgjedhjeve vendore të kësaj së diele, duke thënë se të dhënat flasin për një fitore bindëse.

 

Spahia falenderoi votuesit që shprehën vullnetin e tyre në kutitë e votimit si dhe komisionerët e vëzhguesit që u kujdesën për mbarëvajtjen e procesit.

 

Advertisement

“Dëshiroj të falenderoj vëzhguesit dhe komisionerët.

 

Përgëzoj gjithë trupën e numëruesve që do angazhohen dhe do japin me përgjegjësi vlerën që i takon cdo qytetari shkodran.

 

Advertisement

Falendroj qytetarët që kanë zgjedhur të na mbështesin do jetë e përkthyer në vizion për Shkodrën. Të dhënat flasin për një fitore bindëse.”- u shpreh Spahia.

 

Përballë Bardh Spahisë për Shkodrën qëndron alternativa e PS, Benet Beci.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy