Tarifa roaming mes vendeve të BE dhe Ballkani Perëndimor/ Nënshkruhet marrëveshja

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Është nënshkruar marrëveshja e tarifave roamning mes vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe Bashkimit Europian.

 

Kjo marrëveshje parashikon tarifa më të ulëta për qytetarët e Ballkanit në vendet e unionit.

 

Advertisement

Ky vendim pritet që të hyjë në fuqi vitin e ardhshëm.

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy