Të shtëna edhe në Belsh/ Sherri mes dy shoferëve përfundon në përdorimin e armës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Të shtëna edhe në Belsh/ Sherri mes dy shoferëve përfundon në përdorimin e armës

Të shtëna me armë zjarri janë regjistuar edhe në Belsh.

 

Paraprakisht mësohet se një zënkë mes dy shoferëve të autobusave ka degjeneruar deri në përfundimin e armës.

 

Advertisement

 

Pas debateve, njëri nga shoferët ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar ndaj shoferit tjetër.

 

 

Advertisement

Deri tani nuk ka rapotime për viktima.

 

 

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy