Të shtënat në drejtim të ish deputetit socialist, zbulohet autori i dyshuar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Të shtënat në drejtim të ish deputetit socialist, zbulohet autori i dyshuar

Fatbardh Ismaili është 29-vjeçari që qëlloi këtë të mërkurë në drejtim të ish deputetit socialist, Armando Prenga. Ngjarja u regjistruar në Fushë Kuqe, të Kurbinit.

 

Ky i fundit ka raportuar ngjarjen në polici, ndërsa ka theksuar se po udhëtonte në momentin që 29-vjeçari ka nisur të gjuajë me plumba drejt tij.

 

Advertisement

Më pas, autori i dyshuar është larguar nga vendngjarja me një automjet tip ‘Benz’.

 

Uniformat blu e kanë shpallur në kërkim dhe po punojnë për lokalizimin e tij.

 

Advertisement

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy