“Tempulli” para gjykatës, 12 nga 69 të arrestuarit në Vlorë njihen me masat e sigurisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Tempulli” para gjykatës, 12 nga 69 të arrestuarit në Vlorë njihen me masat e sigurisë

Mbërrijnë në gjykatën e shkallës së parë në Vlorë 12 personat e parë nga 69 të arrestuarit e operacionit “Tempulli” në Vlore.

Eduart Ahmeti, Idlir Omeri,Bebeto Basha, Julian Shabani, Klajdi Muca, Ari Myrtaj, Lisandro Murati, Gerand Nebiu, dhe Jurgen Breshani jane te arrestuar qe do njihen me masat e sigurise.

 

Ata akuzohen per shperndarje te lendeve narkotike.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy