Tjetër ditë përvëluese, temperaturat deri në 41 gradë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tjetër ditë përvëluese, temperaturat deri në 41 gradë

Edhe sot Shqiperia do te jete e perfshire nga nje mot shume i nxehte!

Deri në orët e mesditës orët me diell do të jenë të shumta në të gjithë vendin tonë.

Advertisement

Pasdite dhe ne mbremje do te kete kalime vranesirash ne veri dhe verilindje.

Temperatura maksimale pritet te arrije deri ne 41 grade.

Advertisement

Ne mengjes do te kete rritje te vogel te temperaturave maksimale ndersa ne mesdite do te kete nje ulje te vogel.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy