Trajleri godet nga pas autobuzin me pasagjerë në Lezhë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Trajleri godet nga pas autobuzin me pasagjerë në Lezhë

Përplaset autobuzi i pasagjereve me një trajler pranë Ishull Shëngjinit në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se trajleri ka goditur nga pas autobuzin.

Për pasojë autobuzi ka dalë nga rruga.

Një fëmijë mësohet se është plagosur dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Advertisement

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për aksidentin.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy