Tre ish-drejtorët e Bashkisë Tiranë mbeten në qeli, gjykata rrëzon kërkesën për zbutje të masës së sigurisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tre ish-drejtorët e Bashkisë Tiranë Redi Molla, Taulant Tushe dhe Mariglen Qato do vijojnë qëndrimin në qeli.

Gjykata e Posaçme ka lënë në qeli tre ish-drejtorët e Bashkisë Tiranë, Redi Molla, Taulant Tushe dhe Mariglen Qato, duke rrëzuar kërkesën e tyrë për zbutje të masës së sigurisë.

Arrestimi i tyre u bë në kuadër të hetimeve për dosjen “5D”, të cilët akuzohen për veprat penale korrupsion pasiv dhe mosdeklarim pasurie./vizionplus.tv/

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy