Bëni Like Struga.info në Facebook


U kap me 25 doza kokainë, pranga fierakut

Pinterest LinkedIn Tumblr +
U kap me 25 doza kokainë, pranga fierakut

Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së drogave të forta në doza.

 

Efektivet e Fierit në kuadër të operacionit policor të koduar “Boxes” arrestuan në flagrancë shtetasi  V. B., 33 vjeç, banues në Fier.

 

Advertisement

Gjatë kontrollit në automjetin që drejtonte ky shtetas, u gjetën 25 doza me lëndë të dyshuar narkotike kokainë, të vendosura në kuti.

 

PO ashtu u dekuestruan shuma parash në euro, lekë, dollarë dhe paund, që dyshohet se janë përfituar nga shitja e lëndës narkotike.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy