U plagos me thikë/ Zbardhet dëshmi e të dashurës së Dan Hutrës, ja si ndodhi ngjarja

Pinterest LinkedIn Tumblr +
U plagos me thikë/ Zbardhet dëshmi e të dashurës së Dan Hutrës, ja si ndodhi ngjarja

Zbardhet dëshmia e 40-vjeçares Mariana Gurakuqi.

 

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se ajo ka treguar se ka pasur njohje të mëparshme me autorin Dan Hutra. Ky i fundit i ka shkuar në biznesin në Astir dhe i ka kërkuar lekë.

 

Advertisement

Sipas gruas, ai i merrte shpesh herë lekë borxh. Por duke qenë se ketë herë kishte refuzuar t’i jepte, 40-vjeçari e plagosi atë me thikë. Fillimisht Gurakuqi nuk ka bërë kallëzim për plagosjen, por kur ka shkuar në spital, mjekët kanë njoftuar policinë.

 

Gurakuqi pranon se me thikë e plagosi Dan Hutra.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy