Veliaj shpall fituesit për kryetarë te PS në 27 Njësitë e Tiranës; Ja kush janë ata

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Veliaj shpall fituesit për kryetarë te PS në 27 Njësitë e Tiranës; Ja kush janë ata

Kryetari i PS-së Tiranë, Erion Veliaj shpalli sot kryetarët dhe bashkëkryetarët e rinj të Partisë Socialiste në 27 Njësitë e kryeqyetit.

E veçanta e kësaj here është se çdo njësi do të ketë kryetar dhe bashkëkryetar, një burrë dhe një grua.

Advertisement

54 kryetarët e rinj si më poshtë:

Kryetarët e Partisë Socialiste në Njësitë Administrative.

 

Advertisement

Njesia 1

 1. Anisa Ruseti
 2. Renaldo Suli

Njesia 2

Advertisement
 1. Sonila Qato
 2. Elton Kacidhja

 

Njesia 3

 1. Erion Medha
 2. Zhaneta Beqiri

Advertisement

 

Njesia 4

 1. Arnis Hoxha
 2. Jonida Diko

 

Advertisement

Njesia 5

 1. Violeta Kila
 2. Edison Konomi

 

Njesia 6

Advertisement
 1. Erind Bejko
 2. Denada Dosti

 

 

Njesia 7

 1. Aldrin Dalipi
 2. Doriana Mihaj

Advertisement

Njesia 8

 1. Arli Naska
 2. Blerta Dardha

Njesia 9

Advertisement
 1. Piro Sinjari
 2. Arjana Noçka

Njesia 10

 1. Florion Manastirliu
 2. Anjeza Harizi

Advertisement

Njesia 11

 1. Leonard Disha
 2. Eglantina Zere

 

 

Advertisement

Njesia 12

 1. Flogerta Koçi
 2. Militan Marku

Lagja 13

Advertisement
 1. Daniel Guçe
 2. Ervis Rrahmani

Lagja 14

 1. Sonila Tatili
 2. Ilir Duro

Advertisement

Kashar

 1. Xhevahir Koçi
 2. Geralda Mata

Petrele

Advertisement
 1. Adriatik Kupi
 2. Migena Vogli

Baldushk

 1. Mikel Karaj
 2. Senada Vogli

Advertisement

Zall Bastar

 1. Genc Sita
 2. Esmeralda Keta

Advertisement

Shengjergj

 1. Ina Dorda
 2. Fatjon Balla

 

 

Dajt

Advertisement
 1. Alfred Brahja
 2. Anila Dano

Zall Herr

 1. Arben Maloku
 2. Rozmire Muharremi

Advertisement

 

Berzhite

 1. Sulejman Kullolli
 2. Eldisela Meta

Advertisement

Farkë

 1. Bekim Dallashi
 2. Florina Topçiu

Krrabë

Advertisement
 1. Klisman Muka
 2. Blenara Isufi

Pezë

 1. Ariola Zgura
 2. Pandeli Hasmadhi

Advertisement

Vaqarr

 1. Klodjan Myrta
 2. Dorina Hoxha

Advertisement

Ndroq

 1. Florjan Kazazi
 2. Blerta Cali

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy