Vetëvritet 29-vjeçari në Tiranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vetëvritet 29-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në fshatin Gracen të Tiranës. Një 29-vjeçar është vetvrarë me automatik.

 

Nuk dihet se kush ka qenë arsyja që i riu ka ndërmarrë këtë akt të rëndë, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave.

 

Advertisement

Tiranë/Informacion paraprak

 

Më datë 19.09.2023, rreth orës 20:00, në fshatin Gracen, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik, shtetasi B. B., 29 vjeç. 

 

Advertisement

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy