Video- Makina bëhet “petë” në afërsi të TEG-ut/ Del nga rruga dhe bie nga mbikalimi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Video- Makina bëhet “petë” në afërsi të TEG-ut/ Del nga rruga dhe bie nga mbikalimi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të TEG-ut, tek mbikalimi i Saukut.

 

Një makinë, e cila vinte nga Elbasani ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga mbikalimi poshtë.

 

Advertisement

Paraprakisht mësohet se një grua ka vdekur, ndërsa nuk dihet nëse ka persona të tjerë që janë plagosur apo viktima.

 

Shoferi mësohet të ketë qenë me shpejti shumë të lartë, tej normave të lejuara.

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy