VIDEO/ Pranga “ujkut” të Cërrikut

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Pranga “ujkut” të Cërrikut

Megaoperacioni “Tempulli” çoi në prangat e policisë mbi 200 persona, si dhe shkatërroi 23 banda kriminale që merreshin me shitjen e lëndëve narkotike.

 

Operacioni u shtri në 5 qarqeve, ndërsa mes të arrestuarve ishte edhe “ujku” i Cërrikut.

 

Advertisement

Siç shihet edhe nga pamjet, “ujku” shfaqet me pranga dhe i shoqëruar nga dy efektivë, teksa zbret nga makina në rajonin e policisë.

 

 

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy