Vidhet banesa e gjyqtares së Durrësit, autorët marrin para dhe bizhuteri

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vidhet banesa e gjyqtares së Durrësit, autorët marrin para dhe bizhuteri

Banesa e gjyqtares Shpetime Pitaku ka rënë pre e një grabitjeje.

 

Sipas dëshmisë së gjyqtares grabitësit janë futur në banesë dhe kanë mundur të marrin 2 mijë euro si dhe disa bizhuteri.

 

Advertisement

Shpetime Pitaku ushtron detyrën në gjykatën e Durrësit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy