Zbardhet ngjarja e ndodhur në Tiranë/ I riu u qëllua me thikë në kurriz, si nisi konflikti mes fëmijëve 10-15 vjeç

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zbardhet ngjarja e ndodhur në Tiranë/ I riu u qëllua me thikë në kurriz, si nisi konflikti mes fëmijëve 10-15 vjeç

Një 19-vjeçar është plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Tiranë në rrethana ende të paqarta. Burime për Vizion Plus, bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti mes disa fëmijëve të moshës 10-15 vjeç.

 

Fillimisht ata kanë nisur një debat për motive banale dhe më pas ka agravuar deri në përdorimin e mjetit prerës.

 

Advertisement

I plagosuri ka marrë dëmtime në kurriz dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Ndërkohë, po vijon puna për identifikimin e autorit por edhe personave të tjerë të cilët kanë qenë të përfshirë në këtë ngjarje.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy