Bizhuteritë që Meghan Markle mban për t’u mbrojtur nga “syri i keq”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Bizhuteritë që Meghan Markle mban për t’u mbrojtur nga “syri i keq”

Meghan Markle shpesh herë me anë të aksesorëve të saj ka dhënë mesazhe të ndryshme, si p.sh për mbështetjen ndaj grave apo me emrat e fëmijëve të saj.

Së fundmi ajo është vënë re me një byzylyk në formën e syrit (Devil eye). Pikërisht ai që përdoret dhe për syrin e keq apo për tu ruajtur nga energjitë negative të njerëzve.

Advertisement

I bërë nga ari 14 karatësh dhe me diamant, Meghan e ka vendosur këtë byrzylyk në daljet e saj publike.

Advertisement

Adhurues të tjerë të famshëm të markës së byrzylykut, e cila është projektuar nga argjendari njujorkez Matthew Harris, përfshijnë Michelle Obama, Rihanna dhe Zendaya.

Advertisement

Më parë Meghan ka mbajtur dhe një varëse për të larguar energjitë negative. Edge of Ember (185 dollarë) dhe një gjerdan Alemdara Hamsa (608 dollarë) të stolisur në mënyrë të ngjashme./ Living

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy