I dashuri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën (Foto)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj nga Turqia, Huseyin Usta po shijojnë prej kohësh dashurinë e tyre larg publikut shqiptar. Megjithatë, këngëtarja ndan për fansat çdo moment nga jeta dhe udhëtimet e tyre së bashku. Me një postim të fundit, ajo i ka surprizuar të gjithë kur zbuloi ç’tatuazh mbante Usta në krah. Ai kishte bërë shqiponjën me dy krena, simbolin tonë kombëtar.

Për t’i bërë qejfin Gentës apo se e ka për zemër këtë simbol, nuk e dimë, por një gjë është e sigurt: Usta është nga fshati i gruas.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy