Leonardo DiCaprio flirtoi me të dashurën e tij, Jeff Bezos “kërcënon” aktorin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Leonardo DiCaprio flirtoi me të dashurën e tij, Jeff Bezos “kërcënon” aktorin

Një video e shpërndarë nga Barstool Sports që tregonte Jeff Bezos dhe të dashurën e tij, Lauren Sanchez, në Gala Art+Film LACMA në Los Angeles ka bërë xhiron e internetit duke u komentuar shumë në rrjete sociale.

Cifti shumë i pasur shihen në shoqërinë e Leonardo DiCapriot dhe ajo që u komentua ishte sjellja e Sanzhez. E dashura e Bezos thjesht nuk ia hiqte dot sytë aktorit!

Advertisement

Pas videoja u bë virale ka ardhur edhe reagimi i Bezos.  “Leo, eja këtu, dua të të tregoj diçka…” shkroi Bezos, kraha një foto ku shihet i përkulur mbi një tabelë që lexon, “RREZIK! Shkëmb i pjerrët. Rënie fatale”.

Advertisement
Përgjigjja e tij “kërcënuese” shkaktoi shumë të qeshura sepse Bezos iu bashkëngjit të gjitha komenteve me shumë humor./ Living

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy