U ndanë papritur/ Moderatorja rrëfen për herë të parë pse i dha fund lidhjes me aktorin turk

Pinterest LinkedIn Tumblr +
U ndanë papritur/ Moderatorja rrëfen për herë të parë pse i dha fund lidhjes me aktorin turk

Can Yaman dhe Diletta Leotta, dyshja që fituan simpatinë e menjëhershme si ndër çiftet më të pëlqyera nga publiku, i befasuan të gjithë kur vetëm pak para dasmës së paralajmëruar i dhanë fund lidhjes.

Moderatorja italiane dhe aktori turk kishin konfirmuar se po planifikonin martesën, mirëpo ndarja e tyre habiti të gjithë.

Advertisement

Disa muaj nga ndarja, Diletta ka treguar pse lidhja e tyre mori tjetër rrjedhë.

“Nuk mbaja dot më. Nuk e përballoja dot më sjelljen e tij, ishte e vështirë”,tha ajo kur u pyet për këtë çështje.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy