Video-“Leku lumë” në dasmën shqiptare/ Bes Kallaku dhe Mateus Frroku “lahen” me dollarë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Video-“Leku lumë” në dasmën shqiptare/ Bes Kallaku dhe Mateus Frroku “lahen” me dollarë

Në një dasmë shqiptare gjatë kësaj fundjave, leku është derdhur “lumë”.

Këngëtarët Bes Kallaku dhe Mateus Frroku kanë qenë të ftuar për t’i zbukuruar ditën e tyre më të rëndësishme çiftit të ri, e për këtë duket se janë shpërblyer mirë.

Advertisement

“Lumë” dollarësh derdhen mbi kokat e tyre, sa nga dasmorët që kërcejnë rreth çiftit e sa nga miqtë e familjarët që ndodhen në katin e dytë. Pamjet janë publikuar nga vetë këngëtari Mateus Frroku, i cili me humor merr një fshesë gjatë dasmës dhe mbledh paratë e hedhura.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy