Ademi kontribuon me gol e asistim në triumfin e 16-të të Dinamos në Kupë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Arijan Ademi dhe Lirim Kastrati e kanë fituar Kupën e Kroacisë. Të mërkurën në mbrëmje, gjiganti kroat, Dianmo Zagrebi, mposhti Istran 6:3 në finale të Kupës.

Ishte triumfi i 16-të në histori të kësaj gare për skuadrën e Dinamo Zagrebit.

Ademi kontribuoi edhe me një asistim në këtë duel. Në minutën e pestë asistoi për Mislav Orshiqqin. Golin e dytë e…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy