Aguero arrin marrëveshje verbale me Barcelonën

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sergio Aguero ka gjetur skuadrën e re shumë shpejt pasi njoftoi largimin e tij nga Manchester City.

Sulmuesi argjentinas ka arritur marrëveshje verbale me klubin e Barcelonës dhe do të nënshkruajë kontratën menjëherë pas finales së Ligës së Kampionëve, e cila zhvillohet më 29 maj, sipas gazetarit të njohur Fabrizio Romano.

Aguero e gjen në skuadër bashkëkombësin e tij, Lionel Messi, që…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy