Aguero mund të mbetet në Premier League

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sergio Aguero do të mbetet në Premier League. Mediat angleze kanë raportuar të martën se futbollisti argjentinas mund të vazhdoj karrierën te Chelsea.

Aguero do të largohet në fund të këtij edicioni nga Manchester City si futbollist i lirë.

Skuadra e Chelseat ka kontaktuar menaxherin e lojtarit të cilin po tenton ta bind të transferohet në Londër.

Për sulmuesin argjentinas interesim kanë shprehur edhe Liverpooli dhe Barcelona.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy