Ander Herrera: Ka ende gjëra që duhet t’i përmirësojmë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mesfushori i Parisit, Ander Herrera ka vlerësuar se ndaj Manchester Cityt kanë bërë çdo gjë të mundur. Por sipas tij duhen ende përmirësime për fitore në ndeshjet më të mëdha.

“Kemi lëvizur topin mes vijave dhe kemi shkaktuar probleme. Ne kemi bërë çdo gjë. Por qartë se ka ende gjëra që duhet t’i përmirësojmë”, ka thënë Herret për…

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy